Česká verze
Prevádzkovateľ

TĚSMAT CZ s.r.o. - veľkoobchod s náradím a ochrannými pracovnými pomôckami

Stroje MILWAUKEEStroje AEGStroje RYOBIZahradní stroje STIGAZahradní technika RYOBIZahradní technika POWERPLUSZahradní technika NILFISK

TĚSMAT CZ s.r.o. je česká společnost s tradicí na trhu a zabývá se dovozem, maloobchodním prodejem elektronářadí, nářadí, nástrojů, strojů, čisticích a ochranných pracovních pomůcek atd. Rovněž zajišťujeme záruční a pozáruční servis na výrobky značek MILWAUKEE, AEG, RYOBI, SHARKS, STIGA.

Portfolio produktů, které naše firma nabízí je velmi široké: od výrobků pro hobby použití, přes poloprofi řady až k profesionálnímu nářadí a nástrojům pro ty nejtěžší podmínky. Vzhledem k rozsáhlému množství výrobků si můžete nakoupit přes náš E-SHOP, nebo rovnou ve VZORKOVÉ PRODEJNĚ ve Valašském Meziříčí - ulice Zašovská 778 (naproti Mountfieldu).

prodejna TĚSMAT CZ s.r.o.

Jste domácí kutil, řemeslník profík, obchodník, B2B, nebo jen trávíte rádi aktivně čas na své zahradě? Zajišťujete zásobování výrobního závodu ochrannými pomůckami, nářadím atd.? V TĚSMATu na eshopu i na vzorkové prodejně si určitě vyberete!

Zde se vás po zaregistrování ujme náš obchodní zástupce a navrhne vám nejlepší možné obchodní podmínky pro vaše potřeby.

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách a výhodných akciách.

Zadaním registrovaného e-mailu novinky odhlásite.

Partneri